Emma Vanthuyne,

tante Ma (Emma Vanthuyne), grootmoeder Rosalie Vanthuyne, Valentine De Nolf en Albertine De Nolf
Name
Emma /Vanthuyne/
Given names
Emma
Nickname
Maa'tje Scherrens
Surname
Vanthuyne
Birth

Note: Emma werd in de familie "Maa'tje Scherrens" genoem…

Emma werd in de familie "Maa'tje Scherrens" genoemd, omdat ze bij het gezin van Franciscus Scheerens en Rosalie Vanthuyne hoorde, maar haar echte naam was Emma Vanthuyne. Ze zou geboren zijn voor het huwelijk van Franciscus en Rosalie. Rosalie, de moeder van Emma, werkte (net als haar jongere dochter Alice) als kokkin bij "den baron" Otto de Mentock. Rosalie is daar zwanger geraakt. Wie de vader van Emma is, weten we niet.

MarriageAlphonse VerrecasView this family

Birth of a brotherEdmond François Scheerens
February 18, 1878
Death of a fatherFranciscus Xaverius Scheerens
February 10, 1881
Number of childrenAlphonse VerrecasView this family
10

Note: Meer informatie over de nakomelingen van Alphonse en Emma kan je vinden op deze http://www.frankvalentino.be/html/parenteel.html
Marriage of a siblingLievin Pieter De NolfAlice Marguerite Philomene ScheerensView this family
April 29, 1895
Marriage of a siblingEdmond François ScheerensJudith Jeanne CraeyeView this family
September 11, 1905
Death of a motherRosalie Françoise Vanthuyne
1918

Death of a brotherEdmond François Scheerens
December 23, 1939
Death of a sisterAlice Marguerite Philomene Scheerens
March 7, 1955
Unique identifier
0A4519008A8AF254F57AAB0A5D698B64087C

Unique identifierAlphonse VerrecasView this family
343F73F852BDA654E9FAEAE00277648B7AB3

Last change July 27, 201113:29:39

Family with parents
father
18251881
Birth: November 8, 1825 23 24Koolkerke, Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: February 10, 1881Brugge, West-Vlaanderen, BEL
mother
Marriage
Marriage: February 5, 1864Brugge, West-Vlaanderen, BEL
10 years
sister
takCraeye/fotos/Scheerens Alice 03.jpg
18731955
Birth: August 10, 1873 47 29Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: March 7, 1955Brugge, West-Vlaanderen, BEL
herself
brother
18781939
Birth: February 18, 1878 52 34Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: December 23, 1939Oostkamp, West-Vlaanderen, BEL
Family with Alphonse Verrecas
husband
1881
Birth: October 7, 1881Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: Brugge, West-Vlaanderen, BEL
herself
Marriage
Marriage:
Marriagewebsite Frank Valentino
Birth

Emma werd in de familie "Maa'tje Scherrens" genoemd, omdat ze bij het gezin van Franciscus Scheerens en Rosalie Vanthuyne hoorde, maar haar echte naam was Emma Vanthuyne. Ze zou geboren zijn voor het huwelijk van Franciscus en Rosalie. Rosalie, de moeder van Emma, werkte (net als haar jongere dochter Alice) als kokkin bij "den baron" Otto de Mentock. Rosalie is daar zwanger geraakt. Wie de vader van Emma is, weten we niet.

Number of children

Meer informatie over de nakomelingen van Alphonse en Emma kan je vinden op deze http://www.frankvalentino.be/html/parenteel.html

Note

Emma zou van adelijke afstamming zijn, geen kind van Franciscus Scheerens

Media object
Note: Deze foto is iets speciaals. De oorspronkelijke fo…

Deze foto is iets speciaals. De oorspronkelijke foto, die zich bij een groottante bevindt, is niet op papier maar op een soort metalen plaatje afgedrukt. De foto is erg donker (die op de site is veel lichter en scherper gemaakt) en erg verweerd. Op de keerzijde staat er "tante Ma. met grootmoeder Rosalie. Valentine en Albertine. 1897. op de markt

Zou er in 1897 op de markt in Brugge een fotograaf gestaan hebben om families de kans te geven een portret te kopen?

fancy-imagebar
Desiré Jacobs (1827–1911) Joseph Oscar Craeye (1899–1968) Richard Hermy + Leonia Calleeuw Hélène De Nolf (1897–1985) Hélène De Nolf (1897–1985) Frans Saelens (1885–1963) Louis Saelens (–) Omer Verhoye (1926–2011) Rachel Dickx (1913–2009) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) Elise Franoise Marie Daelman (1864–1944) August Alphonse Lauwereins + Elise Coleta Degraeve Augustus Cools (1872–1941) Catharina Joanna Fontier (1834–1914) Jerome Innegraeve (1883–1958) Marie-Thérèse Dumon (1910–1947) Alice Marguerite Philomene Scheerens (1873–1955) Daniel Lodewijk De Nolf (1922–2002) Rosalie Françoise Vanthuyne (1844–1918) August Desoete (1894–1980) Paula Desoete (1925–1944) Oscar Saelens (–) Ferdinand Calleeuw (1850–1921) Joséphine Vrielynck (1902–1984) René De Coster (1892–1972) Maurice Lauwereins (1913–1995) Gabrielle Florence Eugenie Dumon (1902–1971) Louis Van den Abeele (1904–1970) Magdalena Verhoye (1924–2013) Albert De Vriese + Berengère Yvonna Philomena Innegraeve Leonie Jacobs (1868–1918) Willy Joseph Zulma De Waele (1936–2020) Hélène Esther Marie Jacobs (1878–1963) François-Joseph Dumon (1878–1960) Rosalia Francisca Delcloo (1834–) Richard Hermy + Leonia Calleeuw Charles Brouckaert (1933–2020) Ludovicus Lauwereins (1909–2003) Esther Van den Abeele (1899–) Antoine Dumon (1929–1991) Arthur Demey (1899–1941) René De Coster (1892–1972) Zoë Vande Casteele (1899–1968) Berengère Yvonna Philomena Innegraeve (1921–2012) Madeleine De Puydt (1896–1988) Guido Dumon (1942–2016) Malvina Wauters (1872–1928) Virginia Eeckhaut (1870–1958) Marie-Josée Françoise Meskens (1911–1983) Catharina Joanna Fontier (1834–1914) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) Magdalena Verhoye (1924–2013) Lievin Pieter De Nolf + Alice Marguerite Philomene Scheerens Valère Charles Jacobs + Irma Haemelinck Antoine Daniël Dumon (1916–1995) Gustave Dumon (1882–1963) Felicien Dumon (1911–1989) Hélène Esther Marie Jacobs (1878–1963) Erna Demey (–2013) Joseph Brandt (1902–1944)