Zr. Albertine De Nolf, 18951988 (aged 92 years)

Name
Zr. Albertine /De Nolf/
Given names
Zr. Albertine
Nickname
Zuster Dorothée
Surname
De Nolf
Birth July 28, 1895 25 21
Birth of a sisterHélène De Nolf
May 21, 1897 (aged 1 year)
Birth of a brotherHonoré Lievin De Nolf
January 4, 1901 (aged 5 years)
Birth of a brotherJozef De Nolf
April 4, 1908 (aged 12 years)
Birth of a brotherAlberic De Nolf
April 24, 1913 (aged 17 years)
Birth of a brotherAlbrecht De Nolf
March 25, 1915 (aged 19 years)
Death of a maternal grandmotherRosalie Françoise Vanthuyne
1918 (aged 22 years)

Ordination
Type: Zuster Franciscanes
estimated 1921 (aged 25 years)
Address: Rue Dechamps 10 7170 Manage
Religious institution: Franciscaines du Regne de Jesus-Christ
Death of a motherAlice Marguerite Philomene Scheerens
March 7, 1955 (aged 59 years)
Death of a fatherLievin Pieter De Nolf
May 30, 1958 (aged 62 years)
Death of a brotherJozef De Nolf
January 22, 1969 (aged 73 years)
Event
kloosterjubileum
1971 (aged 75 years)

Death of a brotherHonoré Lievin De Nolf
April 12, 1974 (aged 78 years)
Death of a brotherAlbrecht De Nolf
February 13, 1976 (aged 80 years)
Death of a sisterHélène De Nolf
September 20, 1985 (aged 90 years)
Address: A.Z. Sint-Lucas, Assebroek
Death of a brotherAlberic De Nolf
March 18, 1987 (aged 91 years)
Address: AZ Sint-Lucas Assebroek
Death March 25, 1988 (aged 92 years)
Address: Rue de la Hutte 26 Ressaix
Burial March 28, 1988 (3 days after death)
Unique identifier
2168A0A1BDFB6F74C1E1B263D9314F26B10F

Last change July 27, 201113:51:25

Family with parents
father
takCraeye/fotos/De Nolf Lieven 03.jpg
18701958
Birth: July 28, 1870 49 34Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: May 30, 1958Brugge, West-Vlaanderen, BEL
mother
takCraeye/fotos/Scheerens Alice 03.jpg
18731955
Birth: August 10, 1873 47 29Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: March 7, 1955Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Marriage
Marriage: April 29, 1895Brugge, West-Vlaanderen, BEL
-5 years
elder sister
5 years
herself
takCraeye/fotos/De Nolf Albertine Zr 02.jpg
18951988
Birth: July 28, 1895 25 21Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: March 25, 1988Ressaix, Binche, Province de Hainaut, BEL
22 months
younger sister
takCraeye/fotos/De Nolf Helene 03.jpg
18971985
Birth: May 21, 1897 26 23Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: September 20, 1985Brugge, West-Vlaanderen, BEL
sister
sister
younger brother
takCraeye/fotos/De Nolf Honore 02.jpg
19011974
Birth: January 4, 1901 30 27Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: April 12, 1974Brugge, West-Vlaanderen, BEL
brother
younger brother
takCraeye/fotos/De Nolf Jozef 02.jpg
19081969
Birth: April 4, 1908 37 34Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: January 22, 1969Sint-Andries, Brugge, West-Vlaanderen, BEL
brother
younger brother
takCraeye/fotos/De Nolf Alberic 02.jpg
19131987
Birth: April 24, 1913 42 39Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: March 18, 1987Brugge, West-Vlaanderen, BEL
23 months
younger brother
takCraeye/fotos/De Nolf Albert 02.jpg
19151976
Birth: March 25, 1915 44 41Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: February 13, 1976Brugge, West-Vlaanderen, BEL
sister
Event
Media object
Media object
Note: Deze foto is iets speciaals. De oorspronkelijke fo…

Deze foto is iets speciaals. De oorspronkelijke foto, die zich bij een groottante bevindt, is niet op papier maar op een soort metalen plaatje afgedrukt. De foto is erg donker (die op de site is veel lichter en scherper gemaakt) en erg verweerd. Op de keerzijde staat er "tante Ma. met grootmoeder Rosalie. Valentine en Albertine. 1897. op de markt

Zou er in 1897 op de markt in Brugge een fotograaf gestaan hebben om families de kans te geven een portret te kopen?

Media object
Media object
fancy-imagebar
Marian Georgette Lina Desoete (1962–2018) Charles Van den Abeele (1894–) Ludovicus Lauwereins (1909–2003) Omer Verhoye (1926–2011) Roger Couvreur (1955–2002) Hélène De Nolf (1897–1985) Rita van Gassen (1950–1995) August Viaene (1885–1966) Marie Calleeuw (1882–1939) Elisa Cuvelier (1896–1971) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) August Lauwereins (1935–2014) Noël Dumon (1936–2019) Marie-Josée Françoise Meskens (1911–1983) Louis Jozef Vrielynck (1873–1957) Edouard Jacobs (1872–1951) René Hector Verhoye + Eugenie Marie De Soete Maurits Verhoye (1897–1980) René Hector Verhoye (1889–1963) Antoine Daniël Dumon (1916–1995) Charles Brouckaert (1933–2020) Petrus Calleeuw + Madeleine Verplancke Odette Demey (1937–2020) Mariette Ommeslagh (1927–1965) Zr. Albertine De Nolf (1895–1988) Leonie Jacobs (1868–1918) Hélène De Nolf (1897–1985) Jeanne Godelieve Syoen (1913–2002) Eerwaarde Pater Hendrik Jacobs c.i.c.m. (1900–1975) Zr. Albertine De Nolf (1895–1988) Joseph Ommeslagh (1904–1985) Albert De Vriese + Berengère Yvonna Philomena Innegraeve Esther Van den Abeele (1899–) Clementia Casteleyn (1848–1939) René De Coster (1892–1972) Alphonse Innegraeve (1890–1918) Rachel Rogiers (1921–1986) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) Charles Jacobs (1863–1924) Frans Saelens (1885–1963) Louis Van den Abeele (1904–1970) Florimond Syoen + Adriana Maria Rousselle Desiré Jacobs (1827–1911) Albert De Vriese (1918–1997) René De Coster (1892–1972) August Lauwereins (1935–2014) Blanche Vrielynck (1898–1973) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) August Alphonse Lauwereins + Elise Coleta Degraeve Carolina Vandergucht (1851–1933) François-Joseph Dumon (1878–1960) René Hector Verhoye + Alice Vandamme Daniel Lodewijk De Nolf (1922–2002) Daniel Lodewijk De Nolf (1922–2002) Henri Montens + Zenobie Hoste Joséphine Vrielynck (1902–1984) Desiré Jacobs (1827–1911) Hélène De Nolf (1897–1985) Berengère Yvonna Philomena Innegraeve (1921–2012)