Alphonse Verrecas, 1881

Name
Alphonse /Verrecas/
Given names
Alphonse
Nickname
Den Beyen
Surname
Verrecas
Birth October 7, 1881
MarriageEmma VanthuyneView this family

Occupation
visverkoper

Address: vismarkt
Note: Hij had ook een visrokerij aan de Buitenkazernevest
Number of childrenEmma VanthuyneView this family
10

Note: Meer informatie over de nakomelingen van Alphonse en Emma kan je vinden op deze http://www.frankvalentino.be/html/parenteel.html
Death
Cause of death: verbrand in zijn rokerij
Unique identifier
EC453470EC1BE38461ABC25FCF53CEE26EEA

Unique identifierEmma VanthuyneView this family
343F73F852BDA654E9FAEAE00277648B7AB3

Last change April 11, 200721:06:19

Family with Emma Vanthuyne
himself
1881
Birth: October 7, 1881Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: Brugge, West-Vlaanderen, BEL
wife
Marriage Marriage
Marriagewebsite Frank Valentino
Occupation

Hij had ook een visrokerij aan de Buitenkazernevest

Number of children

Meer informatie over de nakomelingen van Alphonse en Emma kan je vinden op deze http://www.frankvalentino.be/html/parenteel.html

fancy-imagebar
Gustave Dumon (1882–1963) August Alphonse Lauwereins + Elise Coleta Degraeve Rosalia Francisca Delcloo (1834–) Joseph Ommeslagh (1904–1985) Augustus Cools (1872–1941) Elza Calleeuw (1933–2015) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) Esther Van den Abeele (1899–) Felicien Dumon (1911–1989) Eerwaarde Pater Hendrik Jacobs c.i.c.m. (1900–1975) Carolina Vandergucht (1851–1933) René Hector Verhoye (1889–1963) Jan-Frans Creten (1919–2001) Helene Verhoye (1882–1950) Madeleine De Puydt (1896–1988) Charles Jacobs (1863–1924) Omer Verhoye (1926–2011) Marie-Josée Françoise Meskens (1911–1983) Drion Petrus Salens (1881–1942) Eerwaarde Pater Hendrik Jacobs c.i.c.m. (1900–1975) Virginia Eeckhaut (1870–1958) Daniel Lodewijk De Nolf (1922–2002) Yvonne Amanda Elisabeth Lauwereins (1905–1979) Anaïse Roose (1920–2011) Alphonse Innegraeve (1890–1918) Madeleine De Puydt (1896–1988) Marie Calleeuw (1882–1939) René De Coster (1892–1972) Amelie Marie Salens (1878–1936) Marie-Josée Françoise Meskens (1911–1983) Alice Vandamme (1905–1975) René De Coster (1892–1972) Alice Marguerite Philomene Scheerens (1873–1955) Marie-Thérèse Dumon (1910–1947) Gabriëlle De Puydt (1898–1987) August Desoete (1894–1980) Magdalena Verhoye (1924–2013) Georgette Berten (1877–1947) René Hector Verhoye + Alice Vandamme Ludovicus Lauwereins (1909–2003) Lievin Pieter De Nolf + Alice Marguerite Philomene Scheerens Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) Germaine Dumon (1905–1992) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) Jerome Verschaeve (1898–1974) Francois Vrielynck (1909–1955) Edouard Jacobs (1872–1951) Marie-Josée Françoise Meskens (1911–1983) Helene Verhoye (1882–1950) Clarisse Helena Dumon (1910–1943) Joseph Brandt (1902–1944) Jerome Innegraeve (1883–1958) Petrus Calleeuw + Madeleine Verplancke Georgette Berten (1877–1947) August Lauwereins (1935–2014) Hélène De Nolf (1897–1985) Daniel Lodewijk De Nolf (1922–2002) René Hector Verhoye (1889–1963) Maria Verhoye (1920–2002) Emma-Maria Saelens (1893–1969) Lievin Pieter De Nolf + Alice Marguerite Philomene Scheerens Anita Noré (1947–2015) Joseph Oscar Craeye (1899–1968) André Blondelle (1919–1989) August Lauwereins (1935–2014) Marie-Thérèse Dumon (1910–1947) Valentine Louise Jacobs (1875–) Jeanne Godelieve Syoen (1913–2002) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) Leon Francois Dumon (1880–1933) Marie-Josée Françoise Meskens (1911–1983) Catharina Joanna Fontier (1834–1914) René Hector Verhoye (1889–1963) Zoë Vande Casteele (1899–1968) Malvina Wauters (1872–1928) Gabriëlle Dumon (1894–1965) Louis Jozef Vrielynck (1873–1957) Ludovicus Lauwereins (1909–2003) Frans Saelens (1885–1963) Louis Jozef Vrielynck (1873–1957) Leonie Jacobs (1868–1918) Berengère Yvonna Philomena Innegraeve (1921–2012) Daniël Debacker (1933–2015) Richard Hermy + Leonia Calleeuw Georges Lietaert (1928–2013) Albert De Vriese + Berengère Yvonna Philomena Innegraeve Desiré Jacobs + Catharina Joanna Fontier Arthur Demey (1899–1941) Richard Hermy + Leonia Calleeuw Daniel Lodewijk De Nolf (1922–2002) Zr. Albertine De Nolf (1895–1988) Charles Brouckaert (1933–2020)