René De Coster, 18921972 (aged 80 years)

Name
René /De Coster/
Given names
René
Surname
De Coster
Nickname
Broeder Engelmarus
Birth
Birth of a sister
Birth of a brother
Birth of a sister
1898 (aged 5 years)
Birth of a sister
Death of a father
Ordination
March 19, 1910 (aged 18 years)
Religious institution: Broeders van Liefde
Text:

"Broeder Engelmarus" ontving het kloosterkleed op 19 maart 1909 en legde zijn eerste geloften af op 19 maart 1910.

Death of a brother
1919 (aged 26 years)
Death of a mother
Death of a sister
Death of a sister
Death
Unique identifier
C1B6A0CDF2A8D694C52C2B5680EB50E499E1
Last change
March 31, 201318:35:20
Author of last change: Bart
Family with parents
father
mother
elder brother
3 years
elder sister
18841958
Birth: October 10, 1884 37 25 Maldegem, Oost-Vlaanderen, BEL
Death: October 30, 1958Bergen op Zoom, Noord-Brabant, NLD
2 years
elder sister
18871967
Birth: January 6, 1887 39 28 Maldegem, Oost-Vlaanderen, BEL
Death: March 22, 1967Antwerpen, Antwerpen, BEL
4 years
elder brother
2 years
himself
Rechts staat broeder René Decoster
18921972
Birth: January 13, 1892 44 33 Maldegem, Oost-Vlaanderen, BEL
Death: November 6, 1972Antwerpen, Antwerpen, BEL
2 years
younger sister
18941981
Birth: March 29, 1894 46 35 Maldegem, Oost-Vlaanderen, BEL
Death: February 14, 1981Moerkerke, Damme, West-Vlaanderen, BEL
21 months
younger brother
1895
Birth: 1895 47 36 Roksem, Oudenburg, West-Vlaanderen, BEL
4 years
younger sister
3 years
younger sister
Godelieve Decoster
19001985
Birth: June 29, 1900 52 41 Roksem, Oudenburg, West-Vlaanderen, BEL
Death: March 7, 1985Heist, Knokke-Heist, West-Vlaanderen, BEL
Birth
Ordination
Text:

"Broeder Engelmarus" ontving het kloosterkleed op 19 maart 1909 en legde zijn eerste geloften af op 19 maart 1910.

Death
Note

Beste Bart,

In bijlage een foto van nonkel René (René Decoster), de oom van mijn vader. Wij spraken ook van nonkel René. Ik herinner mij nog steeds één van onze bezoeken aan nonkel René. Wij mochten eens mee naar een zaal waar speelgoed werd gemaakt of verpakt (dat weet ik niet zo goed meer). Op een bepaald moment zei hij ons : al wat je vast hebt, mag je houden. Je begrijpt dat nonkel René dus wel bij mij in de smaak viel. Ik stuur je straks nog een foto door van een familiebezoek bij de paters.

Vriendelijke groeten
Marian

fancy-imagebar
René Hector Verhoye + Alice Vandamme Martha Calmeyn (1916–2013) Catharina Joanna Fontier (1834–1914) Georgette Berten (1877–1947) Anaïse Roose (1920–2011) Ludovicus Lauwereins (1909–2003) Gabriëlle De Puydt (1898–1987) Madeleine De Puydt (1896–1988) Edouardus Joannes Innegraeve (1854–1927) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) Hélène Esther Marie Jacobs (1878–1963) Ludovicus Lauwereins (1909–2003) Madeleine Dumon (1908–1978) Erna Demey (–2013) Georges Lietaert (1928–2013) Denise Jacobs (1927–2013) Felicien Dumon (1911–1989) Anita Noré (1947–2015) Elza Calleeuw (1933–2015) Valentine Louise Jacobs (1875–) Guido Dumon (1942–2016) Leonie Jacobs (1868–1918) Paula Desoete (1925–1944) Marie-Josée Françoise Meskens (1911–1983) Augustus Cools (1872–1941) Rosalie Françoise Vanthuyne (1844–1918) Frans Saelens (1885–1963) René Hector Verhoye (1889–1963) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) René De Coster (1892–1972) Leon Francois Dumon (1880–1933) Albert De Vriese + Berengère Yvonna Philomena Innegraeve Marie-Josée Françoise Meskens (1911–1983) Marie-Josée Françoise Meskens (1911–1983) Daniel Lodewijk De Nolf (1922–2002) François Xavier De Busscher + Rosalia Francisca Delcloo Daniël Debacker (1933–2015) Madeleine Lucienne Syoen (1923–2011) Georgette Berten (1877–1947) Berengère Yvonna Philomena Innegraeve (1921–2012) Carolina Vandergucht (1851–1933) Marie-Thérèse Dumon (1910–1947) Daniel Lodewijk De Nolf (1922–2002) Hélène Esther Marie Jacobs (1878–1963) Rosalia Francisca Delcloo (1834–) Joseph Brandt (1902–1944) Rita van Gassen (1950–1995) René Hector Verhoye (1889–1963) René Hector Verhoye (1889–1963) Joseph Ommeslagh (1904–1985) Mariette Ommeslagh (1927–1965) Ferdinand Calleeuw (1850–1921) Malvina Wauters (1872–1928) Rosalie Françoise Vanthuyne (1844–1918) Alice Marguerite Philomene Scheerens (1873–1955) Joannes Franciscus Saelens (1848–1921) Louis Saelens (–) Zr. Albertine De Nolf (1895–1988)