Joseph Oscar Craeye, 18991968 (aged 69 years)

Name
Joseph Oscar /Craeye/
Given names
Joseph Oscar
Nickname
Jozef
Surname
Craeye
Birth
Occupation
Aannemer
Birth of a sister
Birth of a sister
Death of a paternal grandfather
Birth of a sister
Birth of a brother
Birth of a brother
Birth of a son
Death of a father
Cause: een kortstondige ziekte
Death of a mother
Death
Cause of death: nier- en blaaskanker
Unique identifier
D4426F8AA888E02435BC6C8740A73792AA6D
Last change
October 7, 200715:29:13
Author of last change: Bart
Family with parents
father
18761946
Birth: March 12, 1876 20 19 Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: March 5, 1946Brugge, West-Vlaanderen, BEL
mother
elder sister
19 months
himself
takCraeye/fotos/Craeye Jozef 03.jpg
18991968
Birth: February 5, 1899 22 24 Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: May 22, 1968Brugge, West-Vlaanderen, BEL
2 years
younger sister
1901
Birth: June 28, 1901 25 26 Brugge, West-Vlaanderen, BEL
2 years
younger sister
1903
Birth: June 22, 1903 27 28 Brugge, West-Vlaanderen, BEL
2 years
younger sister
1905
Birth: September 29, 1905 29 31 Brugge, West-Vlaanderen, BEL
3 years
younger brother
1908
Birth: May 31, 1908 32 33 Brugge, West-Vlaanderen, BEL
2 years
younger brother
1910
Birth: June 12, 1910 34 35 Brugge, West-Vlaanderen, BEL
sister
Marceline Craeye
brother
Alfons Craeye
Family with Hélène De Nolf
himself
takCraeye/fotos/Craeye Jozef 03.jpg
18991968
Birth: February 5, 1899 22 24 Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: May 22, 1968Brugge, West-Vlaanderen, BEL
wife
takCraeye/fotos/De Nolf Helene 03.jpg
18971985
Birth: May 21, 1897 26 23 Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: September 20, 1985Brugge, West-Vlaanderen, BEL
son
takCraeye/fotos/Craeye Robert 03.jpg
19232009
Birth: December 21, 1923 24 26 Brugge, West-Vlaanderen, BEL
Death: May 28, 2009Brugge, West-Vlaanderen, BEL
daughter
Marie-Madeleine Craeye
son
Fernand Craeye
Birth
Occupation
Death
Note
Note

Tijdens de tweede wereldoorlog zo rond kerstdag moest aannemer Craeye een dak onder het dak van schuur Ter Doest plaatsen. Het vernieuwen van de dakpannen van de grote schuur was immers te duur. In die schuur waren de stallingen van de Duitse batte rij die later de opdracht zou krijgen om Brugge plat te bombarderen vanuit Cadzand. Gelukkig heeft de officier dat bevel geweigerd ...

Media object
takCraeye/fotos/Craeye Jozef 03.jpg
takCraeye/fotos/Craeye Jozef 03.jpg
Media object
Jozef Craeye in 1924
Jozef Craeye in 1924
fancy-imagebar
Ludovicus Lauwereins (1909–2003) Guido Dumon (1942–2016) Desiré Jacobs + Catharina Joanna Fontier René Hector Verhoye (1889–1963) Clarisse Helena Dumon (1910–1943) Ludovicus Lauwereins (1909–2003) Helene Verhoye (1882–1950) August Alphonse Lauwereins + Elise Coleta Degraeve Gabriëlle De Puydt (1898–1987) Omer Verhoye (1926–2011) Eerwaarde Pater Hendrik Jacobs c.i.c.m. (1900–1975) Francois Vrielynck (1909–1955) Valentine Louise Jacobs (1875–) Magdalena Verhoye (1924–2013) Roger Couvreur (1955–2002) Madeleine De Puydt (1896–1988) Hélène De Nolf (1897–1985) Ludovicus Lauwereins (1909–2003) Elza Calleeuw (1933–2015) Emilienne Roose (1928–2017) Maurice Lauwereins (1913–1995) Apt. Dirk Kindermans (1964–2016) Madeleine De Puydt (1896–1988) Omer Verhoye (1926–2011) Charles Brouckaert (1933–2020) Joséphine Vrielynck (1902–1984) Dirk Dumon (1950–1958) René Hector Verhoye + Alice Vandamme Andreas Calleeuw (1924–1990) Oscar Saelens (–) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) Ferdinand Calleeuw (1850–1921) Paula Desoete (1925–1944) Willy Joseph Zulma De Waele (1936–2020) Marie-Josée Françoise Meskens (1911–1983) Georgette Berten (1877–1947) François-Joseph Dumon (1878–1960) Richard Hermy + Leonia Calleeuw Gabrielle Florence Eugenie Dumon (1902–1971) Drion Petrus Salens (1881–1942) August Lauwereins (1935–2014) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) Madeleine Dumon (1908–1978) Maurits Verhoye (1897–1980) Raimonda Maria Dumon (1916–1918) Edouard Joseph Innegraeve (1879–1956) Denise Jacobs (1927–2013) Anaïse Roose (1920–2011) Lucien Joseph Charles Abels (1893–1916) Joseph Ommeslagh (1904–1985) Louis Saelens (–) Albert De Vriese + Berengère Yvonna Philomena Innegraeve